Przedział cenowy

Wiek dziecka

Autor

Funkcje rozwojowe

  • Nasze zabawki są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców i pakowane w tekturę z recyklingu. Produkujemy również materiały montessori

     

  • Z zabawkami edykacyjnymi Twoje dziecko będzie się bawić i uczyć jednocześnie. W szerokiej gamie naszych produktów znajdują się również materiały montessori, z których korzysta wiele placówek edukacyjnych

     

  • Postaw na polską markę tworzącą zabawki docenione przez specjalistów. Nasz produkty są wykorzystywane przez szereg placówek montessori, które chwalą sobie wysoką jakość naszych materiałów

Akceptujemy płatności za pobraniem
Zapłaty dokonujesz u kuriera UPS, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki.

 

Akceptujemy płatności przelewem
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

 

Akceptujemy płatności poprzez serwis Platnosci.pl
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Platnosci.pl. Serwis Platnosci.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.Zamówienia o wartości powyżej 200 zł brutto, są wysyłane na nasz koszt.


Koszty wysyłki w zależności od formy płatności:

Przedpłata

Pobranie

15,00 zł

18,00 złWpłaty należy dokonywać rachunek bankowy:
Bank BGŻ konto nr : 85 2030 0045 1110 0000 0276 1620

 

Z.P.H. PILCH
ul. Fabryczna 36
43-450 Ustroń

Ceny w Sklepie Internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.