Przedział cenowy

Wiek dziecka

Autor

Funkcje rozwojowe

  • Kompetencje przyszłości

Dlaczego zabawki z drewna marki PILCH


Rozwój dziecka poprzez zabawę

Poprzez zabawę wspierasz edukacyjną ścieżkę swojego dziecka

Zabawki drewniane dzięki swojej prostocie inspirują, pobudzają kreatywność, rozwijają wyobraźnię dzieci co daje wiele możliwości nowych sposobów zabawy. Realizują potrzeby dziecka i wzmacniają nawyk poznawania świata, a jednocześnie nie ograniczają spontaniczności. Z jednej strony zachęcają do radosnej zabawy, z drugiej są tak zaprojektowane, by nie dostarczały zbyt dużej ilości bodźców.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to priorytet

Tworzymy zabawki, które zapewnią Twojemu dziecku bezpieczną zabawę. Wykonujemy je z drewna, które ma właściwości antybakteryjne, nie wydziela substancji toksycznych. W procesie malowania stosujemy wyłącznie certyfikowane, ekologiczne środki. Jest to niezwykle istotne, bo przecież wszyscy doskonale wiemy, że dzieci lubią wkładać zabawki do buzi. Wielką wagę przywiązujemy również do obróbki końcowej, która jest wykonywana ręcznie. Dzięki temu zabawki są idealnie zaokrąglone i gładkie, a Ty masz pewność, że Twoje dziecko nie zrani się podczas zabawy.

Przyjemne w użytkowaniu

Zabawki z drewna dają ciepło i przyjemność podczas zabawy

Drewno to surowiec ciepły i przyjemny w dotyku. Ciepło i przyjemny dotyk pomaga dzieciom wyciszyć się i odpocząć od bodźców, które i tak codziennie atakują je z niemal każdej strony. Współczesne dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują ciszy i spokoju, by miały możliwość dać sobie czas na zabawę.

Tylko Ekologiczne zabawki

Marka PILCH produkuje ekologiczne drewniane zabawki

Wybierając nasze produkty, masz pewność, że stawiasz na produkty naturalne i ekologiczne. Decydujesz się na markę, która wie, jak ważna dla zdrowej, bezpiecznej przyszłości jest ochrona środowiska naturalnego oraz racjonalne gospodarowanie surowcami i działania z zakresu recyklingu.

Wysoka jakość i wytrzymałość na lata

Zabawki z marki PILCH to jakość i wytrzymałość na lata

Otrzymujesz drewniane zabawki wytwarzane w polskim zakładzie. Jakość naszych produktów daje możliwość przekazywania zabawek z pokolenia na pokolenie, przez są wyjątkowe. Nasze drewniane zabawki są projektowane przez wybitnych specjalistów, z drewna pochodzącego z nadleśnictw, pozyskiwanego w sposób racjonalny i posiadającego odpowiednie atesty.

Jedyne w swoim rodzaju

Zabawki drewniane to produkty unikalne

Nasze zabawki są wynikiem autorskich projektów, tworzonych przy współpracy z specjalistami pedagogiki i psychologii. Przykładamy wagę do estetyki i jakości wykonania, a wszystko, co robimy, jest unikatowe.

Łatwe w utrzymaniu czystości

Zabawki drewniane to produkty, które łatwo utrzymać w czystości i tym samym są bardziej higieniczne.

Drewniane zabawki są łatwe do utrzymania w czystości. Do czyszczenia drewnianych zabawek używa się tylko wodę, bez detergentów i rozpuszczalników. Ich prosty kształt oraz nieliczne zakamarki sprawiają, że czyszczenie zabawek nie jest problematyczne i trwa naprawdę chwilę, wystarczy wilgotna ściereczka.

Marka Pilch – polski producent

Polska zabawka

Wybierając zabawki PILCH masz pewność, że otrzymujesz produkty wytwarzane w polskim zakładzie, zaprojektowane przez wybitnych specjalistów. Nasze produkty tworzone są przez stolarzy, którzy kochają i cenią swoją prace. Dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników tworzymy wyszukane, wyjątkowe, małoseryjne edukacyjne zabawki drewniane. Doceniane na rynkach zagranicznych.