Przedział cenowy

Wiek dziecka

Autor

Funkcje rozwojowe

 • Kompetencje przyszłości

English Eater - Dominoes

English Eater - Dominoes
 • English Eater - Dominoes
 • English Eater - Dominoes
 • English Eater - Dominoes
 • English Eater - Dominoes
 • English Eater - Dominoes
 • English Eater - Dominoes

95,00 zł

5+
Stara cena Rabat %

Co rozwija?

Rozwój mowy Rozwój społeczny

Numer artykułu: 110191

Produkt dostępny / wysyłamy w ciągu 48 godzin

Dlaczego English eater – dominoes?

Dominoes to wspaniała zabawa dla najmłodszych miłośników języka angielskiego. Dzięki obustronnemu nadrukowi uczestnicy gry mogą poznać aż 40 nowych słówek z danej dziedziny. Atutem domina są autorskie i niezwykle estetyczne kolorowe obrazki, które z pewnością zachęcą do zabawy i nauki.

Domino z serii English Eater w prosty i przyjemny sposób zapozna Twoje dziecko z angielskimi słówkami. Płytki domina są dwustronne: z jednej strony są obrazki zwierząt domowych, a z drugiej zwierząt egzotycznych. Zasady zabawy przypominają tradycyjną grę: każdy uczestnik losuje z kartonika określoną liczbę płytek, a następnie – w ramach swojej kolejki – stara się dopasować płytkę do tej leżącej na stole. I oczywiście – jak najszybciej pozbyć się wszystkich swoich elementów. Na płytkach znajdują się rysunki zwierzątek i ich angielskie nazwy. Maluch łączy ze sobą obrazek i odpowiadający mu wyraz.

Do nauki języka angielskiego polecamy również:

English Eater - Questions Twister

English Eater - Chatter

Przeczytaj na naszym blogu, dlaczego gra Dominoes jest taka wyjątkowa!

mgr Joanna Derlatka

mgr Anna Leśniok

Absolwentka wydziału filologii angielskiej oraz studiów podyplomowych Język Angielski w Biznesie na Uniwersytecie Śląskim. Przez wiele lat pracowała jako lektor języka angielskiego, a w latach 2011-2017 prowadziła własną szkołę języka angielskiego „English Eater”. Obecnie pracuje w biurze Współpracy Międzynarodowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jej pasją zawsze były języki, poznawanie innych kultur oraz podróże. Pomysł stworzenia zabawek edukacyjnych z serii English Eater zrodził się z potrzeby wprowadzenia bardziej kreatywnego podejścia do nauki języka angielskiego, urozmaicenia tradycyjnej lekcji oraz ułatwienia pracy nauczycielom tego języka.

 

Jakie umiejętności rozwija w dziecku wymyślona przez Panią zabawka?

ENGLISH EATER TOYS poprzez zabawę poszerzają znajomość słówek w języku angielskim, uczą budować poprawne pytania oraz zachęcają do konwersacji. Ponadto to gry, które poprzez pozytywną rywalizację pobudzają pomysłowość oraz rozwijają kompetencje językowe graczy, nie tylko świetnie się sprawdzają jako pomoc dydaktyczna na lekcji języka angielskiego, ale mogą być także źródłem wspaniałej zabawy dla całej rodziny w domu. Dodatkowo zabawki są w pełni naturalne i ekologiczne. Uważam, ze to "must-have" każdego domu, przedszkola lub szkoły językowej. 

DOMINOES to wspaniała zabawa dla najmłodszych miłośników języka angielskiego. Dzięki obustronnemu nadrukowi uczestnicy gry mogą poznać aż 40 nowych słówek z danej dziedziny. Atutem domina są autorskie i niezwykle estetyczne kolorowe obrazki, które z pewnością zachęcą do zabawy i nauki.

Chat to po angielsku „pogawędka”, a CHATTER to niezwykła gra planszowa, która poprzez zabawę zmusza uczestników do rozmowy po angielsku oraz do przypominania sobie angielskich słówek z różnych dziedzin. Dodatkowym atutem gry jest możliwość wielokrotnego modyfikowania zadań na planszy. 

QUESTIONS TWISTER to gra polegająca na rywalizacji w układaniu pytań w języku angielskim w różnych czasach gramatycznych. W grze liczy się nie tylko poprawność, lecz także szybkość, a każde poprawne pytanie nagradzane jest żetonem. To zarówno skuteczna nauka jak i niezapomniana zabawa.

 

Dlaczego warto kupić English eater – dominoes marki PILCH:

 1. Bogaty zasób słówek

English eater - dominoes posiada 20 płytek i aż 40 słówek z nazwami zwierząt dzikich oraz zwierząt domowych/wiejskich, które są świetnym dodatkiem do podstawy nauki języka angielskiego dla dziecka.

 1. Nauka poprzez zabawę

Dzięki grze domino z kolorowymi obrazkami dziecko ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość i łatwiej zapamiętuje nazwy zwierzątek oraz oswaja się z pisownią oraz wymową języka angielskiego. Dzięki obustronnemu nadrukowi uczestnicy gry mogą poznać aż 40 nowych słówek z danej dziedziny. Atutem domina są autorskie i niezwykle estetyczne kolorowe obrazki, które z pewnością zachęcą do zabawy i nauki.

 1. Zgrabne opakowanie

Zapakowane w mały kartonik idealnie nadaje się na prezent dla dziecka powyżej 5 roku życia jak i młodszego.

 1. Autor mgr Anna Leśniok

Absolwentka wydziału filologii angielskiej oraz studiów podyplomowych Język Angielski w Biznesie na Uniwersytecie Śląskim.

ENGLISH EATER TOYS poprzez zabawę poszerzają znajomość słówek w języku angielskim, uczą budować poprawne pytania oraz zachęcają do konwersacji. Ponadto to gry, które poprzez pozytywną rywalizację pobudzają pomysłowość oraz rozwijają kompetencje językowe graczy, nie tylko świetnie się sprawdzają jako pomoc dydaktyczna na lekcji języka angielskiego, ale mogą być także źródłem wspaniałej zabawy dla całej rodziny w domu. Dodatkowo zabawki są w pełni naturalne i ekologiczne. Uważam, że to "must-have" każdego domu, przedszkola lub szkoły językowej.

Klocki domina mają dwustronny nadruk, różniący się kolorem tekstu: na czarno zapisano nazwy zwierząt domowych, zaś na czerwono zapisano nazwy zwierząt dziko żyjących. Gracze losują z woreczka odpowiednią ilość klocków (zależną od ilości graczy), układają je przed sobą i odwracają odpowiednią stroną do góry.

Gracz rozpoczynający wykłada dowolny ze swoich klocków.

Kolejni gracze rozpoznają zwierzątko i dokładają klocek z jego angielską nazwą. Jeśli gracz nie ma odpowiedniego klocka traci kolejkę. Wygrywa osoba, która jako pierwsza wykorzysta wszystkie swoje klocki.

Następnie grę można powtórzyć wykorzystując drugą stronę klocków.

W razie konieczności gracze mogą skorzystać ze „ściągi” z poprawną pisownią i brytyjską wymową angielskich nazw zwierząt.

Zawartość:

• 20 sztuk drewnianych płytek o wymiarach 40 x 80 mm z obustronnym nadrukiem,
• instrukcję wraz z wykazem poprawnych nazw zwierząt oraz ich angielską pisownią
i wymową,
• całość umieszczono w tekturowym pudełku,
• instrukcja.

Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat z uwagi na ostre krawędzie i wykończenia. Ryzyko zranienia!

Może Cię zainteresować także

English Eater - Dominoes

Alfabet polski pisany + cyfry

455,00 zł

English Eater - Dominoes

English Eater - Chatter

195,00 zł

English Eater - Dominoes

English Eater - Dominoes

95,00 zł

English Eater - Dominoes

English Eater - Questions Twister

190,00 zł

English Eater - Dominoes

Alfabet niemiecki

85,00 zł

Ostatnio przeglądane

English Eater - Dominoes

English Eater - Dominoes

95,00 zł