Przedział cenowy

Wiek dziecka

Autor

Funkcje rozwojowe

  • Kompetencje przyszłości

Lalka Emily

Lalka Emily
  • Lalka Emily

546,00 zł

3+
Stara cena Rabat %

Co rozwija?

Rozwój społeczny Rozwój emocjonalny

Numer artykułu: 220045

Produkt dostępny / dostawa do 21 dni

Lalki empatii wcielają się w ukochaną osobę podczas zabawy i terapii. Dzięki miękkiemu ciału i wyrazistej strukturze twarzy z „prawdziwym” zadartym nosem budzą uczucie, zaufanie i naturalny instynkt pielęgnacyjny. Szczególną wagę przywiązywano do oczu, podczas projektowania rysów twarzy. Duży nacisk położono na to, aby wydawało się, że istnieje stały kontakt wzrokowy. Ta osobliwość służy rozwojowi silnej więzi emocjonalnej, która jest warunkiem uczenia się umiejętności społecznych. Wykazano, że lęk i stres u osób z zaburzeniami rozwoju zmysłów można zmniejszyć, stosując lalki empatii. Odkrywa się nowe uczucia, wspiera ich rozwój i promuje zrozumienie emocji.

Emily reprezentuje dziecko w wieku od 3 do 6 lat. Język ciała jest bardzo naturalny, ponieważ ta lalka może siedzieć, leżeć z prostymi nogami i (przy pomocy oczywiście) nawet chodzić. Jej proporcje są skoordynowane, aby mogła również nosić „prawdziwe” ubrania dla dzieci.

Dlaczego warto kupić Lalkę Emily:

  1. Wspiera rozwój emocji

Dzięki miękkiemu ciału i wyrazistej strukturze twarzy z „prawdziwym” zadartym nosem budzą uczucie, zaufanie i naturalny instynkt pielęgnacyjny. Szczególną wagę przywiązywano do oczu, podczas projektowania rysów twarzy. Duży nacisk położono na to, aby wydawało się, że istnieje stały kontakt wzrokowy. Ta osobliwość służy rozwojowi silnej więzi emocjonalnej, która jest warunkiem uczenia się umiejętności społecznych. Wykazano, że lęk i stres u osób z zaburzeniami rozwoju zmysłów można zmniejszyć, stosując lalki empatii. Odkrywa się nowe uczucia, wspiera ich rozwój i promuje zrozumienie emocji.

  1. Rozwój wyobraźni

Poprzez zachowanie odpowiednich proporcji, wagi i miękkości lalki oraz skupieniu się na oczach lalki. Dziecko bawiące się lalką ma wrażenie, że jest ona prawdziwa, może ją ubierać w „prawdzie” ubranka, może uczyć ją chodzić, kłaść do łóżeczka. Podczas zabawy taka laką dziecko rozwija wyobraźnię.

Zawartość:

Materiał:

Lalka Emily wykonana jest z elastycznego, łatwego w pielęgnacji i przyjaznego dla skóry materiału elastycznego, który można prać ręcznie w temperaturze do 30 ° C. Wygląd odzieży może ulec zmianie.

Wymiary:

ok. 65 cm

Dystrybutor: Z.P.H. Pilch

+12 mc

Może Cię zainteresować także

Lalka Emily

Drzewko Emocji

1 235,00 zł

Lalka Emily

Memory Nasze emocje

195,00 zł

Lalka Emily

Domino Gra twarzy

165,00 zł

Lalka Emily

Karty domino Gra twarzy

35,00 zł

Lalka Emily

Kotek Billy

279,00 zł

Ostatnio przeglądane

Lalka Emily

Lalka Emily

546,00 zł