Przedział cenowy

Wiek dziecka

Autor

Funkcje rozwojowe

  • Kompetencje przyszłości

Piramida matematyczna mała

Piramida matematyczna mała
  • Piramida matematyczna mała
  • Piramida matematyczna mała
  • Piramida matematyczna mała
  • Piramida matematyczna mała
  • Piramida matematyczna mała

76,00 zł

6+
Stara cena Rabat %

Co rozwija?

Pamięć Zdolności manualne

Numer artykułu: 110112

Produkt dostępny / wysyłamy w ciągu 48 godzin

To skuteczny środek dydaktyczny, który w zabawie daje możliwości poznawania, rozumienia i doskonalenia umiejętności mnożenia. Dziecko ma możliwość nauki mnożenia na konkretach (kolor zielony) lub mnożenia na liczbach (kolor czerwony). Dziecko dokłada odpowiednie trójkąty tak, aby powstała piramida. Dzięki Piramidzie matematycznej małej dziecko: nauczy się mnożenia do 20 na konkretach oraz liczbach, będzie trenować logiczne myślenie, rozwinie spostrzegawczość, udoskonali zdolności manualne. Dzięki Małej piramidzie matematycznej dzieci odkryją zamiłowanie do matematyki i zagadek logicznych. Zdobyta wiedza będzie także solidna i gruntowna, dlatego z przyjemnością będą ją rozwijać w dalszych latach edukacji.

Polecamy również Dużą piramidę matematyczną.

 

mgr Eleonora Nieurzyła

Ma za sobą 34 lata pracy w charakterze nauczyciela, w tym 25 lat z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. Jako metodyk i wykładowca swoje doświadczenie upowszechniała wśród studentów i nauczycieli. Organizowała pracę instruktażowo – doradczą, prowadziła zajęcia otwarte i pokazowe. Prezentowała i upowszechniała materiały i środki dydaktyczne wspierające rozwój dziecka umożliwiające mu efektywne działanie. Spotykając się z nauczycielami czy studentami przekazywała im nie tylko swoją wiedzę, ale przede wszystkim inspirowała do rozwijania umiejętności zawodowych wspomagając w dążeniu do tego, aby nauka stała się dla dzieci ciekawą przygodą. W centrum uwagi było zawsze dziecko, jego potrzeby i rozwój.

Jakie umiejętności rozwija w dziecku wymyślona przez Panią/Pana zabawka?

Preferując zasadę, iż w edukacji matematycznej promującej rozwój – aktywność dziecka jest jego naturalną drogą uczenia się. Wykorzystywałam cały wachlarz środków dydaktycznych wyzwalających aktywność i umożliwiających samodzielne odkrywanie, badanie, eksperymentowanie i przeżywanie. Istotnym elementem jest aranżacja przestrzeni edukacyjnej. Dla stworzenia możliwości wykorzystania przez dzieci autentycznych czynności potrzebne są takie środki dydaktyczne, które umożliwiają aktywne uczestnictwo dzieci w procesie edukacyjnym.

W edukacji dziecka najważniejsze jest by matematyka była „żywa”, by każde dziecko nie tylko ją widziało, ale również dotykało, słyszało, nazywało.

Dlaczego warto kupić Piramidę matematyczną małą:

  • pomaga zrozumieć i doskonalić umiejętności mnożenia
  • nauka mnożenia na konkretach i nauka mnożenia na liczbach
  • forma domina zachęca dziecko do układania tabliczki mnożenia
  • zdobyta wiedza w zakresie mnożenia będzie solidnie ugruntowana

Zawartość:

• 49 drewnianych trójkątów z dwustronnym nadrukiem (mnożenie i dzielenie),
• instrukcja.

 Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat z uwagi na ostre krawędzie i wykończenia. Ryzyko zranienia!

Może Cię zainteresować także

Piramida matematyczna mała

Zegar

59,00 zł

Piramida matematyczna mała

Kalendarz

59,00 zł

Piramida matematyczna mała

Liczydełko do myślenia i liczenia

135,00 zł

Piramida matematyczna mała

Piramida matematyczna duża

103,00 zł

Ostatnio przeglądane

Piramida matematyczna mała

Piramida matematyczna mała

76,00 zł